Reference
Naše IT znalosti spojíme s potřebou Vašeho businessus

Bc. Tomáš Hort

BRENES group s.r.o.

jednatel společnosti

"Firma ANALYTIK DAT nám zpracovávala analýzu našeho portfólia produktů. Výsledná prezentace nám pomohla lépe se zaměřit na konkrétní produkty a poskytnout tak zákazníkům velké spektrum služeb spojených s prodejem spojovacího materiálu, obalového materiálu, stavební chemie a olejů."

Ing. Hana Kotalová

BENDIG POBP s.r.o.

jednatel společnosti

"Spolupracovali jsme s firmou paní Růžičkové při přípravě analýzy našich stálých zákazníků, taktéž na tvorbě modelů lepšího zacílení našich služeb pro nové zákazníky. Firma nám dále vypracovala prezentaci našich produktů pro naše cílové zákazníky. Spolupráce s firmou byla perfektní, na profesionální úrovni a zpracovávané materiály nám dodali včas. Firmu ANALYTIK DAT velice doporučuji."

Josef Frydrych

EMPERKA s.r.o.

jednatel společnosti

"S firmou ANALYTIK DAT spolupracujeme při tvorbě procesních dat a optimalizačních procesů. Spolupráce s paní Růžičkovou a jejími lidmi je pro nás velice přínosná."

Bc. Dagmar Doležalová

Solhex s.r.o.

referentka

"Paní Růžičková a její tým lidí nám pomohli s přípravou analýzy a zpracovaní nového produktu do našich služeb. Díky profesionálně a včas zpracované analýze jsme rozšířili naše služby a získali nové zákazníky. Služby firmy ANALYTIK DAT doporučuji."